| Lopende regie | Regieplanning | Contact |
| Biografie | Archief Regies | Foto's Regies |
| Backstage | Gastenboek | Linken | Startpagina |







Een regie-opdracht? klik hier


"Leve het Leven" - Nicolaj Erdman / Schellebelle, 2016
Foto's
Documentatie

"4 Zusters" - Claire Swyzen / Brugge, 2016
Foto's
Documentatie

"De winter onder de tafel" - Roland Topor / Heusden, 2015
Foto's
Documentatie

"Passies" - Peter Nichols / Sleidinge, 2014
Foto's
Documentatie

"Geruchten" - Neil Simon / Drongen, 2014
Foto's
Documentatie

"Albertine in vijf tijden" - Michel Tremblay / Meulebeke, 2013
Geselecteerd voor het Provinciaal Theaterfestival West-Vlaanderen 2014-2016
Foto's
Documentatie

"Wacht tot het donker is" - Frederick Knott / Gent, 2013
Foto's
Documentatie

"Heuvels van blauw" - Dennis Potter / Heusden, 2013
Foto's
Documentatie

"De Naamlozen" - Filip Vanluchene / Drongen, 2012
Geselecteerd voor het GAMA-theaterfestival - Gent, september 2013
Foto's
Documentatie

"Surpriseweekend" - Frank Van Laecke / Drongen, 2012
Lichtontwerp

"De Fysici" - Friedrich Dürrenmatt / Drongen, 2011
Lichtontwerp

"Om nooit te vergeten" - Alan Ayckbourn / Sleidinge - Evergem, 2011
Gulden Spot Beste Vormgeving - Opendoek Oost-Vlaanderen 2012
Nominatie Gulden Spot Beste Productie

Foto's
Documentatie

"Bedside-story" - Alan Ayckbourn / Drongen, 2011
Lichtontwerp

"Romeo en Julia" - William Shakespeare / Deinze, 2011
Lichtontwerp

"Verloren Erf" - Sam Shepard / Assebroek-Brugge, 2010
Foto's
Documentatie

"Passies" - Peter Nichols / Lebbeke, 2010
Foto's
Documentatie

"Het geheugen van water" - Shelagh Stephenson / Gent, 2009
Foto's
Documentatie

"Pak de poen" - Ray Cooney / Brugge-Assebroek, 2009
Gouden Meeuw Beste productie, West-Vlaanderen - 2009
Nominatie Gouden Meeuw Beste regie

Foto's
Documentatie

"A Lie of the Mind" - Sam Shepard / Sleidinge, 2008
Foto's
Documentatie

"Replay" - Woody Allen / Assebroek, 2008
Foto's
Documentatie

"De winter onder de tafel" - Roland Topor / Drongen, 2007
Geselecteerd als Landjuweelwaardig voor het Koninklijk Landjuweel, Gent - 2008
Tweede categorie Provinciaal klasseringstoernooi
Geselecteerd voor het "Festival van het Amateurtheater van de stad Gent" - 2008

Foto's
Documentatie

"Martino" - Arne Sierens / Gent, 2007
Foto's
Documentatie

"Maak plaats, mevrouw" - Ray Cooney en John Chapman / Olsene, 2006
Foto's
Documentatie

"De zelfmoordenaar" - Nicolaj Erdman / Gent, 2006
Geselecteerd "Festival van het Amateurtoneel - Gent", 2006
Foto's
Documentatie

"De knecht van twee meesters" - Carlo Goldoni / Olsene, 2005
Foto's
Documentatie

"Heuvels van blauw" - Dennis Potter / Drongen, 2004
Documentatie

"De Koning Sterft" - Eugene Ionesco / Gent, 2004
Laureaat 67ste Koninklijk Landjuweel - Leuven, 2004
Tweede categorie Provinciaal klasseringstoernooi
Geselecteerd "Festival van het Amateurtoneel - Gent", 2004

Foto's
Documentatie

"Moedersnacht" - Lisa Engel / Gent, 2003
Foto's
Documentatie

"Vallen" - Ann Provoost / Hamme, 2003
Foto's
Documentatie

"De eetkamer" - A.R. Gurney jr. / Drongen, 2002
Documentatie

"Het atelier" - Jean - Claude Grümberg / Hamme, 2002
Foto's
Documentatie

"Om nooit te vergeten" - Alan Ayckbourn / Gent, 2001
Foto's
Documentatie

"Sneeuwkapje, Roodwitje en de anderen...." - Alan Ayckbourn / Hamme, 2000
Foto's

"Schrijf me in het Zand" - Inez Van Dullemen / Gent, 1999
Laureaat 64ste Koninklijk Landjuweel - Mechelen, 2000
Prijs beste enscenering Roelandjuweel AKVT, 1999
Tweede categorie Provinciaal klasseringstoernooi

Foto's
Documentatie

"Een Zwarte Pool" - Karst Woudstra / Gent, 1998
Laureaat Toneeltoernooi Renaat Ravyts, 1998
Foto's
Documentatie

"Goed" - John Taylor / Gent, 1997
Eerste prijs Dialogenwedstrijd AKVT, 1998
Nominatie beste enscenering Roelandjuweel AKVT, 1998
Foto's
Documentatie

"De rand van het verstand" - Sam Shepard / Hamme, 1997
Tweede categorie Provinciaal klasseringstoernooi
Prijs beste Enscenering Toneeltoernooi Renaat Ravyts, 1998

Foto's
Documentatie

"De nachtegaal zong" - John Taylor / Gent, 1996
Nominatie beste productie Roelandjuweel AKVT, 1997
Documentatie

"Savannah Bay" - Marguérite Duras / Gentbrugge, 1996
Foto's
Documentatie

"Een geur van bloemen" - James Saunders / Gent, 1995
Eerste categorie Provinciaal klasseringstoernooi
Foto's
Documentatie

"Na de zondeval" - Arthur Miller / Gent, 1995
Prijs beste productie Festival van het Amateurtoneel - Gent, 1994
Laureaat dialogenwedstrijd AKVT, 1995

Foto's
Documentatie

"Vuur in de sneeuw" - Sam Shepard / Gent, 1994
Derde prijs Monologenwedsrijd AKVT, 1995
Foto's
Documentatie

"'Kou van jou" - Murray Schisgal / Gent, 1993
Foto's
Documentatie

"De nacht der moordenaars" - José Triana / Gent, 1992
Geselecteerd "Festival van het Amateurtoneel - Gent", 1992
Foto's
Documentatie

"Het wemelbed" - Walter Van den Broek / Gent, 1991
Geselecteerd "Festival van het Amateurtoneel - Gent",1991
Foto's
Documentatie

"Bedsidestory" - Alan Ayckbourn / Gent, 1990
Foto's
Documentatie

"Gemengd dubbel" - James Saunders/ Gent, 1989
Foto's
Documentatie

" Liefde half om half" - Alan Ayckbourn / Gent,1988
Foto's
Documentatie

"Harten twee, harten drie" - Paul Rodenko / Gent, 1987
Foto's
Documentatie

"Maak plaats, mevrouw" - Ray Cooney en John Chapman / Gent, 1986
Documentatie

"Horen, zien en zwijgen" - Frans Cools / Gent, 1986


Een regie-opdracht? klik hier